Aktualności

July 7, 2021

5 wskazówek dotyczących ruletki online, aby zwiększyć szanse na wygraną

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Zabawa i emocje związane z klasyczną ruletką dobrze przekładają się na ruletkę online, która zapewnia dodatkową wygodę gry na komputerze PC lub urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon lub tablet. Ponadto ruletka należy do najprostszych gier stołowych w kasynach i jest łatwa do nauczenia. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać podczas gry w ruletkę online.

5 wskazówek dotyczących ruletki online, aby zwiększyć szanse na wygraną

1. Zagraj w darmową ruletkę online

Chociaż gracze zazwyczaj nie wygrywają prawdziwych pieniędzy przez gra w darmową ruletkę online, będą czerpać inne korzyści. Po pierwsze, mogą zapoznać się z zasadami, grając wiele razy bez narażania swojego bankrolla. Granie za darmo pozwala im również doświadczyć, jak gry radzą sobie w określonym kasynie online, bez konieczności rejestrowania konta.

Co więcej, darmowe gry w ruletkę online pozwalają graczom wypróbować różne warianty ruletki. Gracze mogą również eksperymentować z różnymi systemami obstawiania, takimi jak Martingale lub Fibonacci, bez ryzyka finansowego.

2. Skoncentruj się na zakładach zewnętrznych

Istnieją dwa rodzaje zakłady na ruletkę online: zakłady zewnętrzne i zakłady wewnętrzne. Zakłady wewnętrzne mają lepsze wypłaty niż zakłady zewnętrzne. Na przykład zakład straight up inside to zakład na tylko jeden numer i wypłata 35/1. Jednak zakłady wewnętrzne są bardzo ryzykowne.

Z drugiej strony zakłady zewnętrzne mają prawie 50% szans na wygraną, ale zazwyczaj płacą tylko 1/1 lub 2/1. Ponieważ jednak wiążą się z mniejszym ryzykiem, są rozsądnymi zakładami, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej.

3. Dowiedz się więcej o wielu klastrach numerów

Chociaż zalecane są zakłady zewnętrzne, mogą być sytuacje, w których rozsądnie byłoby postawić zakłady wewnętrzne. Istnieje wiele kombinacji, które można brać pod uwagę w zakładach wielokrotnych, takich jak zakłady nieparzyste i parzyste, zakłady na czerwone i czarne oraz zakłady poczwórne lub narożne. Poznanie tych kombinacji zakładów pomoże graczom w opracowaniu ich strategii i umożliwi im lepsze planowanie zakładów na dłuższą metę.

4. Wybierz francuską ruletkę lub europejską ruletkę

Gracze mogą wybierać spośród kilku wariantów ruletki, z których każdy ma inną przewagę kasyna. Ruletka Amerykańska, która ma segment podwójnego zera, ma przewagę kasyna na poziomie 5,26%. Stół do ruletki z potrójnym zerem ma jeszcze większą przewagę kasyna i jeszcze bardziej zmniejsza szanse gracza na wygraną.

W przeciwieństwie do tego, ruletka europejska ma przewagę kasyna na poziomie 2,7%, podczas gdy ruletka francuska jest jeszcze mniejsza i wynosi 1,35%. Właśnie dlatego doświadczeni gracze w ruletkę wolą trzymać się tych wariantów, ponieważ nakładają one ograniczenia na długoterminowe ryzyko.

5. Dowiedz się więcej o stołach i limitach zakładów

Czasami prostota i łatwość gry w ruletkę może prowadzić graczy do przekonania, że wygrywanie jest łatwe, więc popełniają błąd, obstawiając duże zakłady. Jednak zaleca się obstawianie z najmniejszymi limitami, szczególnie jeśli gracz jest początkującym graczem. Stoły do ruletki narzucają minimalne i maksymalne zakłady w niektórych grach, a znajomość tych limitów pomaga graczowi opracować strategię obstawiania lub plan minimalizacji strat i maksymalizacji zysku.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze mogą wybierać z szerokiej gamy renomowane i wiarygodne kasyna online gdzie mogą bawić się grając w ruletkę. A przy odrobinie szczęścia i strategii mają duże szanse na wygraną.

undefined is not available in your country. Please try:
Recenzja Ultimate Power Up Roulette: funkcje, rozgrywka i werdykt
2024-06-04

Recenzja Ultimate Power Up Roulette: funkcje, rozgrywka i werdykt

Aktualności