Aktualności

October 6, 2021

Recenzja ruletki błyskawicy Evolution

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Ten przegląd zapewni ogólny przegląd najnowszej wersji ruletki od Evolution Gaming. Jest to żywa wersja oryginalnej gry z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy. W związku z tym żaden gracz zainteresowany grą nie jest pomijany. Podkreślimy kluczowe funkcje, opcje zakładów i wypłaty w Lightning Roulette.

Recenzja ruletki błyskawicy Evolution

Evolution Gaming słynie z nieszablonowego myślenia podczas tworzenia gier. Ten aspekt wyróżnia się w nowej wersji ruletki. Wszystkie opcje zakładów w oryginalnej wersji ruletki są dostępne w nowej grze. Ponadto pojawiły się nowe zakłady, takie jak Szczęśliwe liczby i Szczęśliwe wypłaty.

Tło gry składa się z oszałamiającego czarno-złotego Art Deco, co pozwala graczom cieszyć się nim bez zmęczenia oczu. Wreszcie ta wersja ruletki jest przeznaczona dla kasyna na żywo. Oznacza to, że gracze mogą cieszyć się grą w wysoce responsywną grę w czasie rzeczywistym.

Skalowalność gry wieloosobowej i bezpośrednie uruchomienie gry

Lightning Roulette to internetowa gra kasynowa, która może pomieścić nieograniczoną liczbę graczy. Dzięki temu możesz zalogować się w dowolnym momencie i zagrać w grę, ponieważ gra nigdy nie będzie miała pełnego stołu. Dodatkowo gracze mogą zaprosić do zabawy swoich znajomych. Funkcja bezpośredniego uruchamiania gry pozwala graczom wysłać łącze do znajomych w tym samym kasynie, na innych stronach internetowych lub za pośrednictwem wiadomości tekstowej.

Nagradzana gra

Jako dowód doskonałości, nowa gra zdobyła kilka nagród. Zawierają:

  • Innowacja produktowa roku 2018 według Global Gaming Awards
  • Nagroda G2E Las Vegas
  • Gra Roku 2018 autorstwa EGR

Rozgrywka w ruletkę Lightning

Jedną z najbardziej zachwycających funkcji tej nowej wersji ruletki są dodatkowe szanse na obstawianie w każdej rundzie. Co więcej, gra jest na równi ze wszystkimi tradycyjnymi grami w ruletkę na żywo. Oznacza to, że ma koło na żywo, krupiera na żywo i zestaw zwykłych zakładów w ruletce.

Pod koniec każdej rundy piorun uderza od jednego do pięciu liczb, aby zwiększyć szczęście. Efektem czego jest mnożnik od 50X do 500X na szczęśliwe liczby.

Szczęśliwa liczba i regularne wypłaty

Kiedy szczęście jest po twojej stronie w błyskawicznej ruletce, masz szansę na wygranie od 50 do 500 razy postawionego zakładu. Dzieje się tak, gdy masz prosty zakład na liczbę, w którą uderza piorun. Pięć szczęśliwych liczb jest generowanych losowo, więc wygrana zależy wyłącznie od szansy.

Zakłady standardowe mają wypłatę 30:1. Otrzymasz to, gdy Twój zakład wypadnie poza pięć szczęśliwych liczb. Wreszcie, wypłaty z typowych zakładów w ruletce, takich jak dzielenia, rzuty rożne, czerwone/czarne i tuziny, mają takie same stawki wypłat, jak w oryginalnej grze.

Wniosek

Lightning Roulette daje graczom szansę na duże wygrane w tradycyjnych zakładach w ruletkę, obok wysoko płatnych zakładów z mnożnikiem. Grę można znaleźć w każdym z wielu kasyn online, które pozyskują gry z Evolution. Ciesz się grą na żywo w czasie rzeczywistym ze znajomymi, korzystając z funkcji gry bezpośredniej i graj razem z graczami z całego świata.

undefined is not available in your country. Please try:
Recenzja Ultimate Power Up Roulette: funkcje, rozgrywka i werdykt
2024-06-04

Recenzja Ultimate Power Up Roulette: funkcje, rozgrywka i werdykt

Aktualności