Zmaksymalizuj swoje wygrane Roulette

Rodzaj ruletki, w którą gracz się angażuje, będzie miał wpływ na jego szanse na wygranie rundy, w której gra. Zrozumienie rodzaju ruletki pozwoli graczowi prawidłowo obstawiać i wiedzieć, które kieszenie na stole przyniosą mu więcej. Gracz może zatem postawić na tę kieszeń, aby zmaksymalizować wygrane.

Gracz zazwyczaj spotyka się z europejskimi i amerykańskimi stołami do ruletki. Stół do ruletki amerykańskiej ma dodatkowy slot podwójnego zera (00). Ten dodatkowy slot wpływa negatywnie na szanse gracza na wygraną.

Dlatego wskazane jest, aby gracze wybierali europejskie stoły, aby mieć większe szanse na wygraną.

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
2: Postaw na grupę liczb

2: Postaw na grupę liczb

Gracze naturalnie będą chcieli zdobyć jackpota w grze w ruletkę. Aby dostać się do nagrody, szanse na wygraną są jednak bardzo nikłe. To jest dokładnie to, co dzieje się, gdy gracze obstawiają pojedynczy numer, aby wbić bilę, gdy stół się kręci.

Eksperci zalecają, aby gracz, który ma zwiększyć swoje szanse na wygraną w grze w ruletkę, obstawiał grupę liczb. W tym typie zakładu gracz otrzyma niższą wypłatę, ale wygra rundę w przypadku, gdy kulka osiądzie w kieszeni z numerem z zestawu, który wybrał.

2: Postaw na grupę liczb
3: Trzymaj się budżetu zakładów

3: Trzymaj się budżetu zakładów

Emocje pojawiają się za każdym razem, gdy gracz zaczyna wygrywać grę w ruletkę. Niezbędne jest, aby gracz był skupiony, gdy wejdzie w zwycięską passę. Kiedy gracz rozpoczyna zwycięską passę, istnieje pokusa, aby postawić więcej niż początkowa kwota, aby zwiększyć swoje wygrane.

Ruletka to gra, w której gracz, który gra w długą grę, ostatecznie wygrywa więcej. W przypadku graczy, którzy zauważą, że właśnie rozpoczęli zwycięską passę, zaleca się trzymanie pierwotnego limitu zakładów, który został ustawiony przed rozpoczęciem.

Ta praktyka pozwala im amortyzować budżet przed każdą nagłą zmianą tempa.

3: Trzymaj się budżetu zakładów
4: Postaw zakład zewnętrzny

4: Postaw zakład zewnętrzny

Zakłady zewnętrzne w ruletce odnoszą się do zakładów, które gracze stawiają na wynik kręcenia, ale które nie dotyczą liczb. Zakład zewnętrzny może być czymś takim jak zakład na wynik będący liczbą nieparzystą lub parzystą, a nie dokładną.

Dla graczy rozpoczynających grę w ruletkę, zakłady zewnętrzne dają większe szanse na wygraną w porównaniu z zakładami wewnętrznymi.

Dodatkowo, zakłady zewnętrzne są łatwiejsze do zrozumienia i każdy może postawić na taki wynik, nawet jeśli zna zasady gry lub nie. Oprócz liczb nieparzystych i parzystych, obstawianie koloru zwiększa również szanse na wygraną.

4: Postaw zakład zewnętrzny
5: Sposoby na zwiększenie szans na wygraną w grze w ruletkę

5: Sposoby na zwiększenie szans na wygraną w grze w ruletkę

Jak wszystkie inne gry kasynowe, strategia pomoże każdemu graczowi wygrać więcej w ruletce. Istnieje wiele udokumentowanych strategii gry w ruletkę. Gracz może wybrać dowolne z nich i bawić się nimi co do joty. Eksperci zalecają jednak, aby gracze znaleźli strategię pasującą do ich osobowości w grach.

Ta personalizacja pozwala graczowi dostosować strategię do różnych nastrojów w trakcie gry. Najważniejszą rzeczą jest, aby gracz zachował to samo podejście, kiedy rozpoczyna grę, aż do zakończenia gry.

Dzięki temu mogą podejmować lepsze decyzje, które zwiększają ich szanse na wygraną.

5: Sposoby na zwiększenie szans na wygraną w grze w ruletkę