Jak grać

September 22, 2021

Podstawy gry w ruletkę Bitcoin

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Kryptowaluty kształtują niemal każdą branżę na świecie. Kasyna online szybko dostosowały się do nowego trendu. Obecnie praktycznie każde nowe kasyno akceptuje bitcoin lub inny rodzaj kryptowaluty. Mając to na uwadze, granie w ruletkę online z bitcoinem ma wiele zalet.

Podstawy gry w ruletkę Bitcoin

Z drugiej strony są pewne wady. W związku z tym początkujący powinni zapoznać się z działaniem ruletki bitcoin. Ten artykuł zawiera istotne szczegóły dotyczące rozpoczęcia gry w ruletkę bitcoin.

Zdobywanie Bitcoina do gier

Zanim będziesz mógł zagrać w ruletkę bitcoin, musisz posiadać trochę bitcoinów. Jeśli jeszcze ich nie masz, po prostu załóż konto na jednej z platform wymiany kryptowalut. Najpopularniejsze z nich to:

  • Binance
  • Baza monet
  • Kraken

Przed zakupem bitcoina do gry zawsze sprawdź, czy strona, na której grasz, akceptuje wpłaty z platformy wymiany, z której korzystasz. Dodatkowo pomogłoby, gdybyś miał portfel kryptograficzny do przechowywania bitcoina.

Plusy i minusy ruletki Bitcoin

Plusy

  • Łatwość dostępu - Granie z Bitcoin pozwala uniknąć ograniczeń nałożonych na kasyna z fiducjarnymi pieniędzmi. Stany Zjednoczone mają surowsze przepisy dotyczące hazardu niż jakikolwiek inny kraj na świecie. Ponieważ bitcoin jest w pełni zdecentralizowany, niektóre przepisy dotyczące kasyn na prawdziwe pieniądze nie mają zastosowania do kasyn bitcoin. Jednak gracze z USA mogą mieć ograniczony dostęp do takich witryn. W takim przypadku dobra sieć VPN może pomóc zamaskować połączenie, abyś mógł grać w ruletkę bitcoin.

  • Prywatność — gracze kasyna cenią swoją prywatność. Dlatego anonimowy charakter transakcji bitcoin sprawia, że jest to najlepsza metoda płatności w grach online. Tradycyjne metody płatności wymagają podania nazwiska, adresu i danych kontaktowych. Dzięki temu każdy gracz, który odniesie ogromną wygraną lub przegraną, jest znany wszystkim. Dzięki bitcoinowi gracz może grać bez ujawniania danych osobowych. W związku z tym nikt nie wie, kiedy wygrywa, a kiedy przegrywa.

  • Niskie opłaty transakcyjne za płatności Bitcoin - Podstawą płatności kryptograficznych jest decentralizacja. Innymi słowy, ludzie mogą cieszyć się wolnym handlem bez płacenia pośrednikom opłat. Pod tym względem płatności bitcoin mają najniższe opłaty transakcyjne w porównaniu z innymi metodami płatności. Niektóre kasyna nie nakładają żadnych opłat za płatności bitcoinami.

  • Uczciwość — kasyna Bitcoin mają uczciwe warunki dla wszystkich członków. Gry wymienione na takich stronach dają graczom równe szanse na wygraną. Ponadto gry są testowane pod kątem uczciwości przed umieszczeniem ich na stronach.

Cons

  • Bitcoiny mają wysoki indeks zmienności w porównaniu do stablecoinów. Ponieważ wartość bitcoina ciągle się zmienia, Twoje wygrane mogą zyskać lub stracić na wartości w ciągu zaledwie kilku godzin.

Wniosek

Bitcoin zmienia sposób gry amerykańskich graczy. Idąc zgodnie z najnowszymi trendami, technologia blockchain jest dostępna na dłuższą metę. Dlatego warto zapoznać się z twórczością bitcoina. Jak widać z powyższych sekcji, gra w ruletkę Bitcoin nie jest taka trudna. Dołącz do kasyna bitcoin już dziś, aby rozpocząć.

undefined is not available in your country. Please try:
Odkryj najlepsze kasyna naziemne dla entuzjastów ruletki
2024-05-23

Odkryj najlepsze kasyna naziemne dla entuzjastów ruletki

Aktualności