Najlepsze Roulette kursy online

Istnieją trzy popularne gry w ruletkę na całym świecie. Należą do nich ruletka amerykańska, francuska i europejska. Wspólną cechą wszystkich tych gier jest to, że opierają się na zwykłym szczęściu, a zatem liczy się tylko szansa gracza.

Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego wariantu gracze powinni zrozumieć szanse na wygraną w meczu.

Wielu recenzentów twierdzi, że szanse na ruletkę są dość wysokie. Zwykle jest 38 liczb, na które gracze mogą wylądować. Dlatego szanse na trafienie jednej liczby wynoszą zaledwie 37:1. W tym artykule omówimy sposoby, w jakie gracze mogą wygrywać pomimo tych szans.

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Obliczanie zakładów za pomocą wykresów ruletki

Obliczanie zakładów za pomocą wykresów ruletki

Często słyszy się, jak gracze pytają, ile pieniędzy mogą wygrać w ruletce. W większości przypadków odpowiedź często różni się od wariantu ruletki, który wybierają gracze. Dlatego konieczne jest obserwowanie dostępnych wykresów ruletki, aby zrozumieć swoje szanse.

Istnieje wiele stron internetowych w Internecie, które zapewniają precyzyjne obliczenia kursów ruletki na podstawie ich wariantów. Obliczenia te są dokonywane na podstawie kwoty, którą gracze mogą wygrać, obstawiając 1 jednostkę. Jedno jest jednak jasne: ruletka amerykańska ma najniższy procent wypłat w porównaniu z innymi wariantami.

Obliczanie zakładów za pomocą wykresów ruletki
Szanse i wypłaty dla zakładów zewnętrznych

Szanse i wypłaty dla zakładów zewnętrznych

W ruletce zazwyczaj są dwa rodzaje zakładów. Obejmują one zakłady wewnętrzne i zewnętrzne. Jak wskazują nazwy, zakłady są oparte na pozycjach zakładów na wykresach ruletki znalezionych w Internecie. W większości przypadków zakłady zewnętrzne mają większe szanse na wygraną. Będą one jednak miały niższe wypłaty w porównaniu z zakładami wewnętrznymi.

Dla osób, które lubią grać bezpiecznie i chcą gier z wyższymi kursami, najlepszymi opcjami są zakłady zewnętrzne. Najpopularniejsze zakłady zewnętrzne nazywane są parzystymi pieniędzmi. Te zakłady mają zwykle szanse do 50%, a wielu graczy je uwielbia.

Szanse i wypłaty dla zakładów zewnętrznych
Szanse i wypłaty dla zakładów wewnętrznych

Szanse i wypłaty dla zakładów wewnętrznych

Z drugiej strony, zakłady wewnętrzne mają zwykle bardzo niskie szanse na wygraną. Mają jednak najlepsze wypłaty dla graczy, którzy wygrywają. W takim przypadku gracze często obstawiają pojedyncze liczby lub małą grupę liczb jako kombinację. Podobnie jak zakłady zewnętrzne, te zakłady zawsze opierają się na wykresach ruletki.

Istnieje sześć najpopularniejszych typów zakładów wewnętrznych, a mianowicie strita, split, street, róg, double street i koszyk. Zakłady proste wymagają od graczy obstawienia pojedynczego numeru, zakłady dzielone obejmują obstawianie dwóch numerów z 38, a street wymaga obstawiania czterech i tak dalej.

Szanse i wypłaty dla zakładów wewnętrznych
Zwiększanie szans w ruletce

Zwiększanie szans w ruletce

Chociaż ruletka opiera się wyłącznie na szczęściu, gracze ze strategią mają większe szanse na wygraną w grach. Na początku gra może wydawać się, że polega tylko na rozdaniu żetonów i postawieniu zakładu. W rzeczywistości po pierwszym zakładzie graczom trudno jest kontrolować swoje instynkty. Jednak dobrze jest być profesjonalistą, aby uniknąć frustrujących strat.

Na początek należy obstawiać tylko zakłady zewnętrzne i trzymać się minimalnego stołu. Dobrze jest również obstawić osoby, które obstawiają dwa zewnętrzne zakłady z równymi pieniędzmi. Jeden zakład powinien być równy zakładem, a drugi zakładem kolumnowym.

Zwiększanie szans w ruletce